3.jpg

1701424655563.jpg 1701424655608.jpg 1701424655641.jpg 1701424655673.jpg 1701424655708.jpg 1701424655741.jpg 1701424655775.jpg 1701424655808.jpg

W piątek 1 grudnia odbył się w naszej szkole koncert talentów. Tym razem pod hasłem - ”Polski my naród, polski ród”. Uczniowie przygotowali kilka piosenek patriotycznych, a także zaprezentowali swoje kolejne sukcesy w nauce na instrumentach przez nich wybranych. W koncercie wystąpili:

  1. Józef na fortepianie i towarzyszący jego akompaniamentowi śpiew – Karoliny, Amelki i Zosi z klasy kl. 4 z piosenką - „Piechota”

  2. Jagoda z klasy 3– na skrzypcach z melodią pieśni - „Raduje się serce”

  3. Ola z klasy 3 na flecie poprzecznym z melodią z filmu „Piękna i Bestia”

  4. Marysia z klasy 6 na fortepianie z utworem pt. „Taniec” Leopolda Mozarta

  5. Kuba z klasy 8 na fortepianie z melodią z filmu

  6. Andrzej z klasy 7 na gitarze

  7. Jan na perkusji i pięknym śpiewie całej klasy 3 z piosenką – „Zabierzesz mnie”

Wszyscy zrobili duże wrażenie na słuchaczach. Zarówno cicha i wirtuozowska gra Andrzeja na gitarze, jak i mocne uderzenie Jasia na perkusji razem z radosnym chórkiem uczniów z klasy 3. Przygotowanie zespołu z klasy 4 przy akompaniamencie Józefa oraz Jagody na skrzypcach było najbardziej zbliżone do tematu koncertu, ale gra Oli i Marysi zawsze dają radość naszym uszom i poprawiają nastrój. Jedynie Kuba pozostawił nas nienasyconych, bo jego krótki utwór zostawił w nas pragnienie na coś więcej.

Wszystkim wykonawcom życzymy dalszego rozwijania swoich talentów.